Výsadba do pařenišť

17.05.2021

Minulý týden jsme v pracovním vyučování osadili gabionová pařeniště na školní zahradě. Bylo to poprvé, kdy jsme se s dětmi k této činnosti dostali, protože v loňském roce byla škola až do konce května kvůli epidemii uzavřena. Děti ze všech tříd s chutí a obrovskou radostí sadily sazenice kedluben, salátu a paprik, vysely mrkev, ředkvičky a hrách a ošetřovaly již zasazené jahody.                                                                                                                                                                                                Počasí nám nyní sice nepřeje, ale všichni věříme starému lidovému rčení, které praví: "Studený máj, ve stodole ráj.", a tak se těšíme na společnou sklizeň.