Ve školní družině

05.10.2020

Ve školní družině jsme se věnovali začátkem září bezpečnosti dětí při všech činnostech. Dopravní výchova s názvem Bezpečně do školy byla zaměřena především na pravidla silničního provozu          pro chodce a cyklisty, v aktivitě nechyběla ani soutěž v poznávání dopravních značek, ve které mile překvapili svými znalostmi někteří žáci prvního ročníku.

Ve výtvarném Tvoření do školy děti vyráběly drobné dekorace a pomůcky z různých materiálů. Domů si odnesly veselé papírové stojánky na tužky, záložky do knížek a ozdobné stojánky ze sklenic.

Využili jsme také akci v Moravskoslezském kraji na volné vstupy do muzeí a památek. Starší žáci navštívili Slezské zemské muzeum v Opavě a zámek v Hradci nad Moravicí, kde si prohlédli interiéry v Bílém zámku.