Středověký žalář

25.06.2020

Spolek pro děti ZŠ a MŠ Branka u Opavy každoročně daruje vycházejícím žákům 5. ročníku hmotný dar. Letos se ovšem děti dohodly, že po karanténě způsobené onemocněním Covid-19 a následným dlouhým odloučením by rády vzpomínaly na společně prožité chvíle. A tak se zrodil nápad absolvovat únikovou hru s názvem Středověký žalář.                                                                                                  Do dnešního dne neměly děti ponětí, co tato hra obnáší. S čistým svědomím však mohu říci, že po vstupu do žaláře se projevil týmový duch. S nadšením a zápalem děti spolupracovaly, hledaly indície luštily úkoly, aby se v co nejkratším čase dostaly ze žaláře ven. Výsledný čas 48 minut a 20 vteřin dokazuje, jak jsou úžasní a zaslouženě na svém absolventském triku nosí název ALL STAR TEAM.        Celá akce by se neuskutečnila bez pomoci a spolupráce Pavly Kuzníkové a paní učitelky Mgr. Gabriely Špičkové, kterým patří velký dík.                                                                                                                    Celý zážitek je zdokumentován ve fotogalerii.