Sportovní soutěžě

28.02.2020

Ve sportovním kroužku proběhly soutěže v různých disciplínách pro starší i mladší žáky. Soutěž v hodu na koš prověřila přesný odhad žáků ve střelbě na koš. Nejúspěšnější střelci: mladší žáci - J. Duda, starší dívky - M. Grossmannová, starší žáci - D. Mocek.                                                                  Sportovní odpoledne Víčkovaná naučilo děti, že hrát si můžeme i s materiálem, který není přímo sportovním náčiním. V zajímavých sportovních hrách využily děti víčka od pet láhví.                                  V podbíhání lana byl důležitý postřeh a rychlost dětí. První místa v kategorii mladších žáků obsadili -  J. Duda, J. Scholtz, M. Bartík. V žákyních se nejlépe umístily: V. Špičková, B. Grossmannová, B. Mičková a S. Přikrylová.