Prázdninová hra

01.02.2021

Pro žáky 3. a 4. ročníku připravila třídní učitelka Martina Kazbundová Pololetní hru, na kterou se již všichni celý týden připravovali a těšili. Vypracováním pracovních listů se hravou formou seznámili s významnými budovami Hradce nad Moravicí, erbem rodu Lichnovských i studánkami, pramenícími na Doubravách nebo Hanuši.                                                                                    Hra trvala od pátku do neděle, děti za doprovodu rodičů, sourozenců a kamarádů vyrazili podle mapy hledat části věty, která je měla dovést k cíli. Cílem byla studánka Černovír, která se nachází v Zátočině na Mariánských lukách. Tam se děti podepsaly, vyluštěnou větu zapsaly a zároveň poslaly fotku na skupinu, kterou si vytvořily na sociální síti.                                                  Procházka zimní krajinou měla více než 8 kilometrů, dětem se jejich snažení vyplatilo, v cíli na každého z nich čekal malý globus.

Martina Kazbundová