Páťáci se loučí aneb krásné odpoledne s rodiči

29.06.2020

Čas se zastavit nedá, a tak nás stejně jako v předešlých letech opouští další parta dětí - Adam Gebauer, Adam Štork, Daniel Mocek, Lucie Kuzníková, Barbora Mičková a Kateřina Sonková. Na škole prožili dle svých slov krásných pět let. Kvůli celostátní karanténě přišli páťáci v posledních měsících o spoustu akcí, které pro ně byly připraveny, ale nucená izolace z nich udělala ještě lepší partu, která si posledních pět týdnů po návratu do školy užívala každičkou chvíli. Nemohli jsme sice uskutečnit cykloturistický výlet do Lednicko-Valtického areálu, na který jsme se všichni těšili, ale zato  jsme si spolu užili únik ze středověkého žaláře a dnes také společné odpoledne s rodiči plné her a zábavy viz fotogalerie. A stejně jako předškoláci v minulém týdnu si  poslali svá tajná přání.                                      Všechno krásné jednou končí aneb, jak si řekli páťáci "Cílová čára je pouze začátek úplně nového závodu".  A nám nezbývá, než jim popřát hodně štěstí.