Pasování na školáky

25.06.2020

Již několik let jsou naši předškoláci v závěru školního roku pasování na školáky. Vzhledem k tomu, že  kvůli onemocnění Covid-19 neproběhl letos standardní zápis dětí do 1. ročníku a ani se neuskutečnilo  oblíbené Pohádkové školní odpoledne,  rozhodli jsme se spojit toto pasování s netradičním pojetím zápisu. Po slavnostním ceremoniálu pasování se děti přesunuly do školy, kde plnily na jednotlivých stanovištích zadané úkoly. Na všechny děti čekaly drobné dárky, malé občerstvení, které zajistila cukrárna Kamahaj a překvapení ve formě tajného přání. Toto přání děti s rodiči napsali na papír a společně jsme přání vypustili s balónky do nebe.                                                                                          Štastné tváře dětí mluvily za vše. Celé povedené odpoledne si můžete prohlédnout v naši fotogalerii. Děkuji zaměstnancům školy a školky za přípravu a průběh celé akce.