Děti se vrátily do školních lavic

25.05.2020

V pondělí 25. května se konečně mohly děti vrátit do školních lavic. Po více než deseti týdnech distanční výuky, kdy byla zakázána osobní přítomnost dětí ve školách přicházely s určitými rozpaky a obavami. Nevěděly, co přesně je čeká, co po nich budou paní učitelky chtít a jestli zvládly během domácí výuky vše, co bylo potřeba.                                                                                                                 Pobyt ve škole podléhá zpřísněným bezpečnostním a hygienickým pravidlům, díky kterým nemůžeme standardně vykonávat všechny činnosti, které bychom chtěli, Věřím ale, že i tak se budou děti ve škole cítit dobře a v krátkém čase zvládnou vše, co je potřeba. Již první den ukázal, že kde je vůle, tam je cesta, a že společným úsilím to vše zvládneme.