Malí cukráři

24.05.2021

S radostí jsme přijali nabídku paní Pavly Jankové na vyzkoušení jemné cukrářské práce. Paní Janková nám dodala marcipánové těsto a děti si v hodině pracovní výchovy vyzkoušely, jak se tvoří marcipánové figurky a dobroty. Se zápalem a nadšením se děti pustily do tvoření. Důležitou součást tvořil oděv, přesněji řečeno kuchařské čepice a zástěry. Vyrobené dobroty si děti odnesly domů. Jak to dětem šlo a slušelo, se můžete podívat ve fotogalerii v albu "Ze života první a druhé třídy".                                                                                                                                                                                                        Pro veliký úspěch a zájem ostatních dětí nám paní Janková přislíbila těsto pro žáky zbývajících ročníků, kteří se už dnes těší na cukrářskou hodinu. Ochoty paní Jankové si velice vážíme a za vše moc děkujeme.

Gabriela Špičková