MTB CROSS

27.09.2019

V pátek 27. září se osm žáků naší školy zúčastnilo MTBCROSSU, jinak řečeno závodu na horských kolech základních a středních škol. Závod se tradičně konal v okolí Stříbrného jezera v Opavě a zúčastnilo se ho celkem 270 žáků opavských škol. V této silné konkurenci se naše děti neztratily, urputně bojovaly a dosáhly na stupně vítězů. Na 1. místě ve své kategorii se umístila žákyně čtvrtého ročníku Eliška Čechová a na 3. místě žák pátého ročníku Adam Gebauer. Také ostatní děti odvedly kus dobré práce a skvěle reprezentovaly naší školu, za což jim patří dík. Za zmínku stojí ještě umístění Matěje Konečného, který obsadil 5. místo a Valentýny Špičkové, která i přes nepříjemný pád na jedné z překážek na trati dojela do cíle na 6. místě. Poděkování rovněž patří rodičům žáků, a to jmenovitě panu Aleši Čechovi a Petru Gebauerovi za technickou a psychickou podporu během závodu.