Dětský den v ZŠ

02.06.2021

V úterý 1.6.2021 si děti ve škole užily svůj Dětský den. Tentokrát jsme neorganizovali společnou akci pro celou školu, ale vzhledem k aktuální situaci připravili paní učitelky program pro jednotlivé třídy. A tak si žáci 1. a 2. ročníku užívali Sportovní olympiádu, třeťáci a čtvrťáci vyrazili za poznáním místní přírody spojené s plněním připravených úkolů a páťáci absolvovali s paní učitelkou cyklistickou vyjížďku, jejímž cílem byl Lesní bar na Kopanině.                                                                                      Stejně jako každý rok byly pro děti připraveny balíčky a sladká svačinka od našich věrných sponzorů paní Šárky Kokešové - Sendlerové a cukrárny Kamahaj, za což jim patří veliký dík.                                                                                                                   Fotografie z celého dne najdete ve fotogalerii.