Návrat dětí do školy

12.04.2021

V pondělí 12. dubna  konečně  mohly děti nastoupit zpět k prezenční výuce do naši školy. Ty mladší se vracely po šesti týdnech a ty starší dokonce po třech měsících. Na návrat děti jsme byli vzorně připraveni, a to včetně testování, které nás bude provázet zřejmě až dokonce školního roku.                                                                                                                                Během dnů, po které se děti vzdělávaly distančně jsme školu oblékli do jarního hábitu, nakoupili jsme nové učební pomůcky a zapracovali na úpravě chodeb a schodiště.                                                                                                                                          Pevně věřím, že se budou děti ve škole cítit dobře, že spolu překonáme všechny nástrahy a školní rok zakončíme ve škole a ne doma.