23.04.2021

Na 22. dubna připadá Den Země - připomínka toho, že naše Země, i když je veliká, nesnese všechno. Každý rok si tento den s dětmi připomínáme nějakou zajímavou akcí. Tentokrát jsme aktivity rozložili do celého týdne. A tak si děti vyrobily čelenky ochranáře a pustili se do práce. Jako poděkování za péči o zahrádky malovaly obrázky,  které následně roznesly do poštovních schránek, osadily květinami truhlíky do oken, malovaly křídami na chodník pozdrav Zemi, třídily odpad, uklidily a upravily okolí školy, vysbíraly odpadky v okolí kulturního domu a obecního úřadu a představily spolužákům své domácí mazlíčky. To vše s obrovským zápalem a chutí. Pokud tento zápal dětem vydrží, tak se o budoucnost naši  Země nemusíme obávat. Fotografie z celého týdne najdete v naši fotogalerii na webových stránkách školy.